Pocket Road Trip

Araba Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 75.8 MB
  • Version 1.7.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Roofdog Games
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde inanılmaz yarış arabaları ile arkadaşlarınızla yarışacağınız, çoklu oyuncu desteğine sahip bir araba yarış oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde inanılmaz yarış arabaları ile arkadaşlarınızla yarışacağınız, çoklu oyuncu desteğine sahip bir araba yarış oyunudur.

Renkli grafikleri ile oyun severlerin dikkatini çekmeyi başaran oyunda, aracınızı delicesine hızlı kullanacak ve diğer oyuncuları geride bırakmaya çalışacaksınız. Bu şekilde başarılı olarak yeni arabaların kilidini açabilir ve araba koleksiyonunuzu geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve dünya çapında diğer oyuncular ile rekabet et ve kazan.

80'den fazla muhteşem araba modeli göreceğiniz oyunda ayrıca sahip olduğunuz araçlarınızı özelleştirme ve güçlendirme şansına sahipsiniz. Yarışlarda birinci ol ve Google Liderlik Tablosunda yerini al.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Pocket Road Trip indir
DİĞER SÜRÜMLER


Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session_indir/sess_ptd63csd1096t03qr1j2eund95, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session_indir) in Unknown on line 0